Studio HB design

… koukej co mám! Chtěla bys to taky?

Na začátku byl šperk…

ale pomalu, jak jsem se dostala ke své milované profesi, hned po mateřské, jak už to tak bývá mne životní náhoda přivedla k zajímavé práci…k Aplikační specialistce Swarovski Components na textil a sklo. Tato pozice mne po čase posunula ještě k zajímavější tvorbě samotného šperku. Naskytla se mi možnost nahlédnout do technologické kuchyně výroby. Získala jsem spoustu zajímavých zkušeností, potkala úžasné lidi se smyslem pro krásu a s ochotou pomoci při prvních krocích samostatné výroby. V tu chvíli se mohla rodit myšlenka spojit vše v jedno, propojit jednotlivé módní kousky, tak, aby spolu příjemně souvisely.

Cesta byla klikatá a z počátku opravdu, jak se říká šperkařská tvorba vznikala doma na koleni. Co se vyrobilo, to jsem běžela prodat. V malé dílně u nás doma jsem započala realizovat první nápady. K mé radosti se první výstřelky líbily a vskutku se prodávaly, to mi přinášelo spoustu krásné energie pro další vzory. Pronajala jsem si malou dílnu u nás ve městě a bez jakékoliv reklamy jsem se ve své nabídce posouvala krůček po krůčku od jedné hrdé nositelky k další. Pouze na základě dobrých referencí mých výrobků se mi vytvořila komunita duševně krásných žen, které s nadšením sledují moji tvorbu, hlídají si nové kolekce, aby jim nic neuniklo.

Velké díky patří právě jim!

Jelikož mám opravdu úžasné zákaznice, které si v podstatě mé výrobky posouvaly mezi sebou… Se slovy: koukej co mám! Chtěla bys to taky? takřka napříč celou republikou, nastal čas po dlouhém volání vytvořit e-shop, zúženou elektronickou nabídku těch nejprodávanějších kousků.

Návrhářské vrtochy

…před sebou nemáte v tuto chvíli klasický e-shop – nákup prodej – kdoví odkud…

Prosím vnímejte mé kolekce a výrobky v nich, jako limitovanou nabídku, může se stát, že za pár vteřin budete hledět na originál, který kolekci vede. Nebo na limitovanou nabídku náušnic, která přesně pasuje do tohoto ročního období. Pokud jste nenašla co vás zajímá, ptejte se, pište, rozjeďte se za mnou do studia, nabídka je v každé kolekci mnohem širší…moje tvorba je závislá na vašich přáních a tužbách, ráda se nechám inspirovat. Vy jste mojí nedílnou součástí…

Šperky, kabelky, tríča, kožešinky…

V předešlém roce byly v nabídce šperky a kabelky, které sklidily velký úspěch, nyní jsem se pustila do šití vlastních návrhů  viskózových topů, které jsou zaručeně základním kusem každého šatníku. Sázím na kvalitní materiál,atraktivní střih, kombinovatelnost, jednoduchost a na úžasné barvy. Po dlouhém prověřování trhu jsem si vybrala, kvalitní materiál s vysokou gramáží, který zaručuje dlouhodobé užití, vysoký podíl elastanu v úpletu zajistí pohodlné nošení. Máte se na co těšit!

Jsme rády trendy! A rády samy sebou!

Nemějte obavu, i v originální tvorbě lze být trendy, sleduji módní trendy, jen tak po očku nahlížím na barvy roku vyhlášené Společností Pantone Color Institute, která nás chtě nechtě podprahově ve světě designu vede. Dozajista nás příjemně ovlivňuje, jakoby najednou nás nějaké barvy více baví…Rozhodně budete in!

Nejdůležitější je slučitelnost oděvu a módních doplňků… To je to, co chceme!

Veškerá moje tvorba a realizace celých kolekcí je tvořena s hlavní myšlenkou – barevné harmonie

Preciznost až na prvním místě

K tomuto tématu asi nic psát nemusím, je určitě vidět na první pohled. Detaily jsou pro mne velmi důležité!

Bez přetvářky

Závěrem bych určitě měla říci, že mé nápady jsou odvislé na mém životním postoji k sobě samé, proto je tvorba orientována na přírodní materiály, jako jsou kůže, kožešinky, ve špercích to jsou rozličné barvy, přírodní či duševní témata, která nás životem provází a při každém kroku nás obklopují, nechám se vlastně jen inspirovat…

Pavlína Havlíčková Bernichová