Velkoobchod

Vážený zákazníku,
registr velkoobchodní spolupráce podléhá schválení předmětu podnikání samotným provozovatelem – výrobcem. Zájemce o velkoobchodní spolupráci musí být dle zadaného IČ vyhodnocen, jako obchodník se šperky či oděvy (všeobecně s módními doplňky).

Proč je nutné se registrovat?

Pro odeslání objednávky je nutné zadat údaje jako název firmy, telefon, e-mail, ičo, dič, atd. Registrací se tyto údaje uloží do naší databáze a při další objednávce je již není nutné vyplňovat. Zákazník se pouze identifikuje pomocí svého přihlašovacího e-mailu a hesla, které si při registraci vybral. Pouhou registrací se k ničemu nezavazujete a o vaše osobní údaje se pečlivě postaráme (Zásady zpracování osobních údajů).

Jak se zaregistrovat?

1. Vyplňte přihlašovací údaje v registračním formuláři níže. Přihlašovací e-mail musí formát klasické e-mailové adresy. Podmínkou je, aby stejný přihlašovací e-mail nepoužil jiný zákazník, který se registroval před vámi. Heslo si taky můžete zvolit libovolné, ale musí mít alespoň 4 znaky. Pro kontrolu ho musíte zadat ještě jednou do políčka Potvrzení hesla.

2. Vyplňte ostatní údaje. Položky označené červenou hvězdičkou jsou povinné. Při vyplňování údajů vám bude systém kontrolovat zadávané údaje, v případě nesrovnalostí vás upozorní na špatně vyplněná data.

3. Klikněte na tlačítko Registrace

4. Pokud nenastala žádná chyba, zobrazí se text: Žádost o registraci byla úspěšně odeslána. Vyčkejte prosím na její potvrzení. V opačném případě se znovu zobrazí registrační formulář a nad ním výpis chyb, které při registraci nastaly.